З початку проведення превентивних заходів поліцейські Харківщини склали 267 протоколів за порушення правил дотримання карантину

Інші події

19 фактів виявлено за минулу добу.

 Співробітники Балаклійського відділу поліції склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно двох жителів району. Обидва чоловіки нещодавно повернулись із-за кордону та підписали згоду на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів. Проте, ігноруючи усі вимоги та заборони, перебували у громадських місцях.  

Працівники Дергачівського відділу поліції притягли до адміністративної відповідальності 45-річного киянина та 38-річну харків’янку. Громадяни порушили строки самоізоляції та намагалися перетнути кордон через пункт пропуску «Гоптівка».                

Усього відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, які здійснювали торгівлю, поліцейські склали 159 адмінпротоколів. 73 порушення виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 9 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 11 – керівників підприємств, установ, організацій, 15 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Відносно порушників поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян - від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Відділ комунікації поліції Харківської області