Ювенальні поліцейські виявили двох малолітніх, які жебракували на території Шевченківського району Харкова

Інші події

Дівчата під наглядом старшої сестри просили гроші у перехожих.

7 липня співробітники сектору ювенальної превенції Харківського районного управління поліції №3 на чолі з начальником сектору Богданом Папаліним провели профілактичний рейд щодо виявлення дітей, які займаються бродяжництвом та жебрацтвом, а також дорослих, які втягують дітей у протиправну діяльність. Поліцейські перевірили місця скупчення молоді на території Шевченківського району, у тому числі парки та сквери.

В ході профілактичного відпрацювання працівники поліції виявили двох дівчат 6 та 13 років, які разом з 23-річною сестрою приїхали з Дергачівського району до Харкова жебракувати. 

Співробітники ювенальної поліції встановили особи дівчат та запросили їх батьків до відділу поліції.

За результатами проведених заходів поліцейські склали відносно матері дітей протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а відносно їх старшої сестри - протокол за ч. 1 ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП. Поліцейські сектору ювенальної превенції ХРУП №3 провели профілактичну бесіду з дівчатами та їх матір’ю щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Відділ комунікації поліції Харківської області