Харківські слідчі розслідують замах на вбивство представника однієї з політичних партій

Інші події

Винесено постанову про перекваліфікацію кримінального правопорушення, відкритого за фактом нападу на 28-річного громадянина.

Слідчим управлінням ГУНП в Харківській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженню  за фактом замаху на умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб, стосовно чоловіка 1992 року народження. Вказаний факт мав місце  25 червня близько 01:53 на вулиці Весніна у Харкові. Двоє невідомих напали на 28-річного громадянина  та спричинили йому тілесні ушкодження.

Інформацію щодо даної події було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань слідчим Київського відділу поліції за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Винесено постанову про перекваліфікацію даного кримінального правопорушення на ч. 2 ст. 15, п. 12 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті такі дії караються тюремним ув’язненням на строк до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Кримінальне провадження передано для здійснення подальшого досудового розслідування до слідчого управління ГУНП в Харківській області.

Для проведення досудового розслідування створено групу слідчих з числа досвідчених працівників.

По кримінальному провадженню призначено ряд судових експертиз.

Слідчими розглядається декілька версій вчинення кримінального правопорушення, у тому числі з хуліганських мотивів, у зв’язку з політичною та професійною діяльністю потерпілого.

Слідством проводяться усі необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення та повідомлення їм про підозру.

На даний час досудове розслідування триває.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області