Харківські поліцейські встановили особу людини, тіло якої знайшли перехожі на вулиці кілька місяців тому

Інші події

Ним виявився 32-річний житель Харкова. Із заявою про його зникнення близькі звернулися до поліції лише у травні.

15 травня до Московського відділу поліції надійшла заява від 22-річної харків’янки про те, що її 32-річний співмешканець 12 лютого пішов до магазину та додому не повернувся. На запитання поліцейських, чому вона заявила про цю подію лише зараз, жінка відповіла, що весь цей час вона самостійно разом з родичами та друзями чоловіка намагалася його знайти. Заявниця сподівалася, що співмешканець  найближчим часом повернеться. Також вона уточнила, що чоловік може вживати наркотики. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України з приміткою «зникнення особи безвісті».

У заяві жінка надала детальний опис одягу, в якій її співмешканець пішов з дому. Оперуповноважені Московського відділу поліції перевірили інформацію про виявлення протягом року невпізнаних тіл чоловіків та з’ясували, що з такими прикметами та саме у такому одязі 14 лютого близько 07:20 на лавочці біля під’їзду будинку на вулиці Академіка Павлова перехожі знайшли чоловіка без ознак життя. На його руках експерти виявили сліди ін’єкцій. Причиною смерті стало отруєння невідомими речовинами. Коли заявниця побачила фото цієї людини, вона одразу впізнала свого співмешканця. Поліцейські повідомили жінці, що 10 квітня чоловіка поховали на території 18 міського кладовища у Харкові.

Померлий мав подвійне громадянство. Його мати зараз мешкає у Латвії. Жінка висловила намір провести ексгумацію тіла  сина, щоб перевезти його до Латвії та там поховати.

Відділ комунікації поліції Харківської області