Суд обрав запобіжний захід колишньому директору одного з підприємств Харкова, який заволодів майже 1,5 мільйонами бюджетних коштів

Інші події

За клопотанням слідчого СУ ГУНП в Харківській області, погодженим з прокуратурою Харківської області, 3 червня Київський районний суд міста Харкова заарештував зловмисника на 2 місяці.

Нагадаємо, що чоловік заволодів бюджетними коштами під час виконання робіт з будівництва казарм поліпшеного планування для військових у місті  Чугуєві.

Незаконну діяльність документували слідчі СУ ГУНП в Харківській області за оперативним супроводженням Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР НПУ.

За даними слідства, директор підприємства-підрядника вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт недостовірні дані про ціну матеріалів. Насправді під час будівництва використовувалися будівельні матеріали, придбані за значно нижчими цінами.

Внаслідок неправомірних дій зловмисника майже 1,5 мільйони гривень з бюджету Міністерства оборони України були надлишково перечислені на розрахунковий рахунок підприємства-підрядника.

Чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкціями статей передбачає від 7 до 12 років тюремного ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

        

Відділ комунікації поліції Харківської області