Правоохоронці забезпечили правопорядок під час масових заходів у місті Харкові

Інші події

Правопорядок забезпечували співробітники поліції, Нацгвардії, а також придані сили. Залучено до 40 одиниць техніки.

Зранку всі поліцейські, задіяні в охороні громадського порядку, пройшли інструктаж. Начальник Головного управління поліції в Харківській області Станіслав Перлін поставив завдання особовому складу, наголосив на дотриманні чинного законодавства усіма учасниками акцій.

Загалом, участь в масових заходах у центрі Харкова взяли близько 1500 громадян. За словами начальника управління превентивної діяльності, акції відбулися без суттєвих правопорушень.

– На охорону публічної безпеки та порядку були задіяні близько 800 співробітників поліції, 450 військовослужбовців Національної гвардії України, а також придані сили з числа поліцейських з інших регіонів, розповів Сергій Бірбасов. - Також в патрулюванні були задіяні співробітники головного управління і курсанти Харківського університету внутрішніх справ.

Сьогодні під час масових заходів поліцейські Харківщини застосували європейську систему охорони громадського порядку. Колону супроводжували групи поліції діалогу, кінологи, спецпризначенці.

Безпека дорожнього руху забезпечувалася силами Управління патрульної поліції Харківської області.

Начальниця Управління патрульної поліції в Харківській області Альона Стрижак позитивно оцінила дії патрульної поліції. За рішенням міської влади, рух по маршруту колони був тимчасово перекритий.

– Безпека дорожнього руху забезпечена в повному обсязі, - сказала Альона Стрижак. – Всі заходи пройшли безпечно, і я сподіваюсь, що в подальшому не буде виникати ніяких питань.

Завдяки зусиллям правоохоронців порушень правопорядку під час проведення заходів не допущено. Поліція продовжує охороняти громадський порядок на території міста та області.

Відділ комунікації поліції Харківської області