Правоохоронці провели обшук на території коксового заводу у Харкові

Інші події

Слідчі дії проводились в рамках кримінального провадження, відкритого слідчими Новобаварського відділу поліції за ч.1 ст. 241 (забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України.

31 серпня 2020 року на підставі ухвали Жовтневого районного суду міста Харкова слідчими Новобаварського відділу поліції та прокурором Новобаварського відділу Харківської місцевої прокуратури №2 проведений обшук підприємства, розташованого по вулиці Карачівське шосе.

При проведенні слідчих дій були також присутні державні інспектори  з охорони навколишнього природного середовища Харківської області, лікар загальної гігієни Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, представників підприємства.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища за допомогою спеціальних приладів зробили заміри з котла та димової труби. Згідно з результатами вимірювання, фахівцями буде складено та надано протокол.

 

Слідство триває. Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк або без такого.

Відділ комунікації поліції Харківської області