Правоохоронці повідомили керівнику одного з комунальних підприємств Харківської міської ради про підозру у службовій недбалості

Інші події

На теперішній час вирішується питання щодо обрання посадовцю міри запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Слідчим управлінням під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 119, ч. 4 ст. 27, ч.2 ст. 275, ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України за фактом загибелі малолітньої дитини на проспекті Льва Ландау у Харкові. Дитина загинула 05 березня 2017 в результаті падіння металевої конструкції воріт для міні-футболу.

12 травня 2020 року прокурором вручено повідомлення про підозру керівнику одного з комунальних підприємств Харківської міської ради у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

В ході розслідування встановлено, що директор комунального підприємства в порушення вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» не виконав всі дії по забезпеченню архітектурно-будівельного контролю на земельній ділянці, переданій у користування комунальному підприємству. Також керівник допустив подальше використання воріт для міні-футболу, встановлених з порушенням правил, що стосуються безпечної експлуатації споруд.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року слідчим управління завершено досудове розслідування за підозрою директорки будівельної організації, яка при будівництві конструкції порушила правила, що стосуються безпечної експлуатації споруди. Обвинувальний акт направлений до суду за ч.2 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Харківської області