Поліція з’ясовує обставини отруєння неповнолітніх у Красноградському районі

Інші події

Попередньо, 4 неповнолітні дитини віком від 8 до 14 років отруїлися після вживання самостійно зібраних грибів. В результаті, постраждалі були госпіталізовані до лікарні у Харкові. Зараз стан їх здоров'я медики оцінюють як задовільний.

Повідомлення про подію в селищі Слобожанському Красноградського району надійшло до поліції 12 червня близько 02:00.

При виїзді на місце поліцейські встановили, що 2 дівчинки 11 і 13 років, їх 8-річний брат та сусідська 14-річна донька самостійно назбирали грибів, які бабуся приготувала. Внаслідок їх споживання дітям стало зле. Після звернення до Кегичівської центральної районної лікарні підлітків у стані середньої тяжкості госпіталізували до Харківської обласної дитячої клінічної лікарні.

На даний час стан здоров'я потерпілих задовільний.

За фактом події слідчі Красноградського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або, за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Шановні громадяни! Ні в якому разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок. Під час самостійного збору грибів  дотримуйтесь основних правил, будьте уважними та обережними, адже отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області