Поліція Харкова локалізувала конфлікт на території торговельного центру «Барабашова»

Інші події

Для врегулювання ситуації на місце події прибули посилені наряди батальйону особливого призначення та спецпідрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку ТОР. Завдяки оперативному втручанню  в ситуацію, силового розвитку події вдалось уникнути. Троє громадян отримали легкі тілесні ушкодження.

         Інформація про збір громадян на території торговельного центру у Харкові надійшла до поліції 7 червня близько 19:20. Група невідомих у кількості 50 осіб зайшли на територію ринку для з’ясування спору майнового характеру з підприємцями.  Згодом перемови перейшли у конфліктну ситуацію.

         За розпорядженням начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерія Сокуренка, який особисто прибув на місце події, для припинення протиправних дій  були направлені посилені наряди спецпідрозділів поліції. На місці події також працюють слідчо-оперативні групи  Московського і  Київського відділів поліції.

         На даний момент із заявами до поліції ніхто з громадян не звертався. Інформація про подію зареєстрована в Журналі заяв і повідомлень Московського відділу поліції. Зараз правоохоронці встановлюють обставини конфліктної ситуації.

         Вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України.

         Наразі на місці події  громадський порядок забезпечують близько 100 співробітників батальйону особливого призначення та спецпідрозділу патрульної поліції з охорони громадського порядку ТОР. Два десятка підприємців перекрили рух транспорту в районі торговельного центру. Працівники патрульної поліції забезпечують безперешкодний об’їзд транспортних засобів на вказаній ділянці дороги.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Матеріали для ЗМІ

Фото