Поліція встановлює обставини загибелі чотирьох працівників комунального підприємства (ОНОВЛЕНО, ДОДАНО ВІДЕО)

Інші події

Попередньо, троє чоловіків та одна жінка під час проведення ремонтних робіт в колодязі отруїлися аміаком.

Повідомлення про подію надійшло до Основʼянського відділу поліції 27 липня близько 14:15 від працівника комунального підприємства. Він повідомив, що в ході проведення ремонтних робіт на проспекті Гагаріна загинули четверо працівників.

За словами начальника слідчого відділу Основ'янського відділу поліції Олексія Маника, на місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група разом з криміналістичною лабораторією ГУНП в Харківської області та співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.

- На території мулових полів міських очисних споруд були виявлені тіла трьох чоловіків та однієї жінки. Всі вони працівники очисних споруд та виконували свої професійні обов’язки, розказав Олексій Маник. - Один з працівників спустився в колодязь, щоб спустити воду та втратив свідомість. Йому намагалась допомогти троє інших співробітників комунального підприємства – двоє чоловіків та жінка. В результаті події четверо осіб загинули на місці події.

Олексій Маник додав, що за попередніми даними, люди отруїлися аміаком. Для встановлення причин смерті буде проведення експезтиза. Загиблі працівники були без засобів індивідуального захисту. Не постраждав чоловік, який працював у протигазі.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті, передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 Відділ комунікації поліції Харківської області