Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом опору працівнику поліції в Новобаварському районі Харкова

Інші події

У відношенні водія складений протокол за порушення правил щодо карантину людей.

13 жовтня під час патрулювання у складі екіпажу поліції співробітником Управління патрульної поліції був зупинений пасажирський автобус для перевірки вимог дотримання карантину, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236. 

У той час, коли поліцейський зайшов до салону транспортного засобу для перевірки кількості пасажирів, водій зачинив двері та поїхав, відмовляючись зупинити автобус.

Поліцейські склали у відношенні водія протокол за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3 років обмеження волі.

         Відділ комунікації поліції Харківської області