Поліція перевірила повідомлення про замінування торговельного центру та двох готелів у Харкові

Інші події

Інформація про закладення вибухівки в торговельному центрі на вулиці Сумській та готелях на вулиці Харківських Дивізій і проспекті Гагаріна не підтвердилась.

Повідомлення надходили протягом дня 21 квітня. На місця подій  виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Поліцейські провели ретельний огляд зазначених установ та прилеглої території.

На території готелю по вулиці Харківських Дивізій було оглянуто близько 6 тисяч кв. метрів загальної площі будівлі та 1500 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано 60 громадян.

У торговельному центрі на вулиці Сумській оглянуто більше 22 тисяч кв. метрів загальної площі будівлі та 1200 кв. м. прилеглої території, евакуйовано 1500 осіб.

На території готелю по проспекту Гагаріна правоохоронці оглянули близько 5 тисяч кв. метрів загальної площі будівлі та 5 тисяч кв. метрів прилеглої території, евакуювали 30 громадян.

В ході обстеження жодних вибухових пристроїв або небезпечних  речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Довідка. Усього протягом дня до поліції надійшло 10 інформацій про замінування об’єктів, серед яких аеропорт, 6 готелів, 2 торговельні центри та кінотеатр. Правоохоронці закінчили перевірку 7 повідомлень. Загальна площа обстежених приміщень склала 65690 кв. метрів, прилеглої території – 43000 кв. метрів. Усього було евакуйовано 7266 громадян. Наразі триває перевірка повідомлень про закладення вибухівки у готелях на вулиці Шевченка і проспекті Науки та кінотеатру у торговельному центрі на Героїв Праці.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області