Поліцейські Харкова виявили неповнолітніх, які проживали в умовах, що не відповідають санітарним нормам

Інші події

Даний факт зафіксувала мобільна група з реагування на факти домашнього насильства під час виїзду на сварку співмешканців у Київському районі.

25 грудня близько 23:00 до Київського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Зоряній виникла сварка між співмешканцями. На місці події мобільна група виявила 71-річного кривдника, на якого було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 КУпАП. Також відносно нього складено терміновий заборонний припис із заходом зобов’язання залишити місце проживання 56-річної постраждалої без надання іншого житла.

Окрім того, під час огляду квартири були виявлені неповнолітні діти: 13-річний хлопчик та 11-річна дівчинка, які тимчасово проживали зі своєю 43-річною матір’ю в даній оселі. Умови, в яких опинились діти, не відповідали належним санітарним нормам. Поліцейські сповістили про подію Службу у справах дітей в Київському районі та викликали бригаду швидкої невідкладної допомоги. Після огляду дітей направили разом з матір’ю до Харківської міської багатопрофільної лікарні №18.

На теперішній час родиною займаються соціальні служби. Здоров’ю дітей нічого не загрожує.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області