Поліцейські склали протоколи про адміністративне правопорушення відносно харків’янки, яка знущалася над дитиною на вулиці

Інші події

Відео, на якому жінка вдарила дитину та трусила її, очевидці виклали у соціальні мережі. Працівники поліції відреагували на правопорушення, встановили особу жінки та її місце проживання.

Інспектори сектору протидії домашньому насильству разом з інспектором сектору ювенальної превенції Харківського районного управління поліції №1 ГУНП в Харківській області та завідувачем сектору з питань попередження та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Київському району здійснили виїзд за місцем мешкання 31-річної матері та півторарічної дитини.

Громадянка пояснила, що била дитину у виховних цілях. У відношенні жінки поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративне правопорушення.

У подальшому адміністративні матеріали будуть направлені на розгляд до Київського районного суду.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області