На Харківщині поліція проводить розслідування факту отруєння дітей у дитячому садку

Інші події

На теперішній час встановлено, що до медичних закладів Харкова з симптомами харчового отруєння звернулися 3 дитини, ще 4 малюка проходять амбулаторне лікування за місцем мешкання.

5 березня до чергової частини відділу поліції № 2 Чугуївського РУП надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що в одному з дитячих садочків отруїлися діти.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група.

 Попередньо встановлено, що у дитини віком 2,5 роки, яка відвідує ясла-садок у смт. Слобожанському, було виявлено ознаки харчового отруєння, у зв’язку з чим батьки звернулися до харківської лікарні. На теперішній час до медичних закладів Харкова з симптомами харчового отруєння звернулися 3 дитини, які теж відвідують цей дитячий заклад, ще 4 дитини проходять амбулаторне лікування за місцем мешкання.

Батьки малюків з письмовими заявами до районної поліції не зверталися. Також до правоохоронців не надходило жодної офіційної інформації з лікарень.

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді  позбавлення волі до 3 років.

Досудове слідство триває. Всі обставини події встановлюються.

Відділ комунікації поліції Харківської області