На Харківщині поліцейські виявили незаконно виготовлені тютюнові вироби

Інші події

Під час обшуків співробітники поліції вилучили 500 блоків цигарок різних торгових марок, на більшій частині яких були відсутні марки акцизного збору.

27 листопада 2019 року за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР НПУ слідчими Основ’янського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України стосовно групи осіб,  які розповсюджують продукцію із незаконно виготовленими чи підробленими марками акцизного збору. Слідчі дії проводилися під процесуальним керівництвом Харківської міської прокуратури № 5.

В ході досудового розслідування встановлено, що до вчинення злочину причетна група осіб, які організували злочинну схему, контролювали розподілення предметів злочину та незаконних доходів.

За ухвалами слідчого судді Червонозаводського районного суду м. Харкова слідчі провели ряд обшуків у місті Первомайському у складському приміщенні та квартирі одного з фігурантів злочинного угрупування, а також в транспортному засобі.

В квартирі 34-річного чоловіка поліцейські вилучили чорнові записи, товарно-транспортні накладні, товарні накладні, гроші, іншу документацію, мобільні телефони з інформацією, пов’язаною зі злочинною діяльністю фігурантів. Також виявлено автомобіль «Renault», на якому здійснювалося транспортування тютюнових виробів з підробленими марками акцизного збору та з подальшим їх збутом.

 Під час обшуку транспортного засобу співробітники поліції вилучили 500 блоків цигарок різних торгових марок, на більшій  частині яких відсутні марки акцизного збору.

Слідчі дії тривають. Встановлюється коло осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області