На Харківщині поліцейські виявили дитину, яка проживала в антисанітарних умовах

Інші події

Дівчинку доставили до лікарні для подальшого обстеження та тимчасового перебування.

13 вересня близько 09:00 до ювенальної превенції відділення поліції №1 Лозівського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області надійшло повідомлення  з  центру соціальних служб Первомайської міської ради. Службовці повідомили про те, що в одному з гуртожитків міста Первомайського перебуває 10-річна дівчинка разом з матір’ю, яка знаходиться у стані алкогольного сп’яніння.

Під час виїзду на місце інформація підтвердилася – в одній з кімнат гуртожитку поліцейські виявили нетверезу 43-річну мешканку міста Первомайського. В кімнаті разом з нею перебувала її 10-річна донька. У помешканні панував безлад, неприємний запах та антисанітарні умови. Дитина не доглянута та потребувала медичного огляду.

У зв’язку з цим поліцейські вирішили доставити дитину до лікарні для її обстеження та тимчасового перебування.

Відносно матері дівчинки працівники поліції склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виконання дітей) кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від 850 до 1700 гривень.

Також з жінкою проведена бесіда щодо покращення умов проживання дитини.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області