На Харківщині поліцейські надали допомогу громадянам, які потрапили в біду

Інші події

Група відпочиваючих заблукала та застрягла на автівці в лісі, а  літня жінка не змогла самостійно знайти дорогу з лісу додому.

13 липня поліцейські офіцери громади Вовчанського відділу поліції патрулювали територію Старосалтівської ОТГ, ліси та місця відпочинку громадян з метою попередження лісових пожеж  та порушень вимог карантину.

Під час патрулювання вони виявили людей, які на автомобілі поверталися з бази відпочинку додому. Мешканці Харкова заблукали в лісі, до того ж колесо їх автівки потрапило до канави і авто застрягло.  Працівники поліції прийшли на допомогу туристам  – витягли тросом їх автівку. Вони також попередили харків’ян про необхідність дотримання вимог карантину та пожежної безпеки, особливо під час відпочинку в громадських місцях.

Також під час патрулювання поліцейські побачили в лісі літню жінку, яка  теж заблукала. Місцева мешканка пасла худобу та не змогла самостійно вийти з лісу. На щастя її вивили працівники поліції. Вони довезли жінку додому, де на неї чекала родина.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області