Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Команда харківських поліцейських посіла друге місце у Чемпіонаті з легкоатлетичного кросу
Опубліковано 14 червня 2019 року о 15:26

Змагання проходили 14 червня у місті Рівне. Участь у спортивному заході взяли 27 команд з числа працівників Головних управлінь поліції різних областей України.

Чемпіонат Національної поліції України  з легкоатлетичного кросу проводиться вперше. Спортсмени змагалися на дистанціях 1000 метрів (жінки та чоловіки), та 3000 метрів (чоловіки).

В особистій першості серед жінок на дистанції 1000 метрів перемогу виборола інспектор Тренінгового центру ГУНП в Харківській області Анна Міщенко.

Поліцейський батальйону конвойної служби обласного главку харківської поліції Олексій Белінський посів 3 місце серед чоловіків на дистанції 1000 метрів.

В особистій першості на дистанції 3000 метрів 2 місце зайняв поліцейський батальйону конвойної служби ГУНП в Харківській області Дмитро Пожевілов.

У командному заліку спортсмени  Головного управління Національної поліції в Харківській області посіли друге місце, третє місце виборола команда поліцейських з Херсонщини. Чемпіонами змагань стала команда ГУНП в Київській області.

Команди, які посіли призові місця, отримали кубки та дипломи, учасників змагань за найкращі результати нагородили дипломами, медалями  та цінними подарунками.