Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Головне управління Національної поліції в Харківській області; 61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд. 13,

код за ЄДРПОУ — 40108599; категорія замовника — Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні

предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 -09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукция)

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-13-009151-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Теплова енергія повинна постачатись відповідно до Закону України «Про теплопостачання» № 2633-IV від 02.06.2005 року (зі змінами) та повинна забезпечувати:

- відповідну нормативну температуру повітря у приміщеннях (за їх призначенням в будівлі);

- безпечну роботу усіх видів устаткування та обладнання, задіяних в технології поставки.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 

Під час здійснення аналізу станом на 12.12.2023 встановлено, що у м. Харкові на підставі відповідних ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії відповідні послуги надають Комунальне підприємство «Харківські теплові системи» Харківської міської ради та Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» Харківської міської ради.

Для комунального підприємства «Харківські теплові системи» тарифи встановлено Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 27.09.2023 №483 «Про встановлення тарифів на теплову енергію та її постачання комунальному підприємству «Харківські теплові системи» для споживачів м. Харкова» та становлять:

- тариф на теплову енергію (без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів) для бюджетної установи – 3 685,72 грн за 1 Гкал (з ПДВ);

- тариф на теплову енергію (з урахуванням витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів) для бюджетної установи – 3 884,49 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Для комунального підприємства «Харківські теплові мережі» тарифи встановлено Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.08.2023 № 408 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води комунальному підприємству «Харківські теплові мережі» для споживачів м. Харкова» та становлять:

- тариф на теплову енергію (без урахування витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів) для бюджетної установи – 3 690,68 грн за 1 Гкал (з ПДВ);

- тариф на теплову енергію (з урахуванням витрат на утримання і ремонт центральних теплових пунктів) для бюджетної установи – 3 889,45 грн за 1 Гкал (з ПДВ).

Таким чином, тарифи на теплову енергію у КП «Харківські теплові системи» нижче, ніж у КП «Харківські теплові мережі».

При розрахунку обсягу та очікуваної вартості постачання теплової енергії, було враховано наявність підключення адмінбудівель до центральних теплових пунктів або без такого та проведено відповідно до найнижчих тарифів, які відповідно встановлено для КП «Харківські теплові системи».

Отже, враховуючи вищевикладене і керуючись постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами), прошу Вашого дозволу на проведення відкритих торгів з особливостями для закупівлі теплової енергії для потреб ГУНП в Харківській області на 2024 рік (код ДК 021:2015 – 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов'язана продукція»). Загальна очікувана вартість закупівлі становить 26 000 000,00  грн, з ПДВ.

Джерело фінансування - Державний бюджет України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux