Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі
(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: 

Головне управління Національної поліції в Харківській області; 61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд. 13,

код за ЄДРПОУ — 40108599; категорія замовника — Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Природний газ (ДК 021:2015 -09120000-6 – Газове паливо)

Ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-06-008158-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог законодавства, а також на підставі інформації, отриманої з офіційних сайтів імпортерів квадрокоптерів в Україні.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 

З метою визначення орієнтованої вартості закупівлі природного газу ЦЗ здійснено аналіз результатів торгів природним газом на відкритому оптовому ринку формується Товариством з обмеженою відповідальністю «Українська енергетична біржа».

Згідно даних розміщених на офіційному сайті ТОВ «Українська енергетична біржа» – https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/ біржовий курс становив на відповідні дати торгів:

Таким чином середній біржовий курс за 1000 куб. метрів газу за результатом торгів у листопаді 2023 року становить 16 410,00 грн з урахуванням податку на додану вартість без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу. З урахуванням тарифу на послуги з транспортування природного газу вартість за 1000 куб. метрів природного газу становитиме 16 573,89 грн.

Також, відповідно до постанови Кабміну Міністрів України від 19 липня 2022 року № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» на ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» покладено спеціальні обов’язки щодо забезпечення постачання природного газу споживачам, що є бюджетними установами з 1 вересня 2022 року до 15 квітня 2024 року за ціною, що становить 16390,00 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу.

До ГУНП в Харківській області надійшла пропозиція від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» щодо можливості постачання природного газу бюджетним установам за тарифом 16 553,89 грн. за 1000 куб. м. з урахуванням податку на додану вартість та тарифу на послуги з транспортування природного газу.

Таким чином враховуючи орієнтовані обсяги закупівлі природного газу у розмірі 133 000 м.куб. очікувана вартість закупівлі розрахована згідно пропозиції від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» щодо можливості постачання природного газу бюджетним установам за тарифом 16 553,89 грн. за 1000 куб. м. з урахуванням податку на додану вартість та тарифу на послуги з транспортування природного газу становитиме 2 201 667,37 грн.

Джерело фінансування - Державний бюджет України.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux