У Харкові триває досудове розслідування за фактом масового отруєння людей у закладах харчування

Інші події

Потерпілі перебувають на стаціонарному лікуванні, стан їх здоров'я медики оцінюють як задовільний.

Нагадаємо, 18 червня під час моніторингу  мережі Інтернет поліцейські виявили інформацію про те, що в двох закладах харчування, розташованих по вулиці Квітки-Основ’яненка відбулося масове отруєння людей.

Поліцейські спільно з працівниками Держпродспоживслужби в Харківській області провели огляд закладів громадського харчування, в ході чого проводилися заміри рівня температури холодильників та перевірені відповідні норми діяльності.

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

Правоохоронці допитують встановлених потерпілих та з'ясовують усі обставини кримінального правопорушення.
Проводиться дослідження відібраних зразків аналізів потерпілих, триває судово-медична експертиза.

У зв'язку зі збільшенням кількості доставлених внаслідок отруєння після вживання їжі у закладах харчування 16-17 червня, поліція Харківщини закликає всіх потерпілих звернутися до  Харківського районного управління поліції №3 за телефоном: +38(063) 631 81 79 (чергова частина).

 

Відділ комунікації поліції Харківської області