Поліцейські вилучили понад 260 літрів алкоголю в Основ’янському районі

Профілактична робота

Продаж здійснювався без відповідної ліцензії. Загальна вартість вилученого склала майже 14 тисяч гривень.

Під час профілактичних заходів на території обслуговування Основ'янського району працівники сектору превенції відділу поліції №1 Харківського районного управління поліції №1 ГУНП в Харківській області виявили крамницю, в якій здійснювався безліцензійний продаж алкоголю. Усього поліцейські виявили та вилучили 220 літрів пива та слабоалкогольних напоїв, 26 літрів горілки та більше 16 літрів коньяку.

За даним фактом складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 17000 до 34000 гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

З початку відпрацювання працівники відділу поліції №1 ХРУП №1 склали 10 протоколів про адміністративні правопорушення, з них за ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) кодексу України про адміністративні правопорушення - 2, за ст. 176 (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) - 5, за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) - 3. Виявлений факт реалізації палива у невстановлених місцях біля автодоріг - складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП та вилучено 40 літрів пального на суму 1000 гривень.


Відділ комунікації поліції Харківської області