У Харкові відбулася робоча зустріч керівництва обласного главку поліції та представників КМЄС

Офіційно

Учасники заходу обговорили взаємодію між ГУНП та представництвом в рамках діючих проєктів та питання подальшої довгострокової співпраці з урахування продовження дії мандата КМЄС.

У заході взяли участь начальник ГУНП в Харківській області Станіслав Перлін, т.в.о. заступника начальника обласного главку поліції Сергій Човпан, начальник відділу міжнародного поліцейського співробітництва Василь Гайчук, голова Харківського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні  Яана Напа, радники: Кріста Гранрот (Фінляндія), Ове Петерссон (Швеція) та Уве Уруп-Мадсен (Данія).

Тренер з кримінальних розслідувань Кріста Гранрот представила присутнім бачення подальшого розвитку та функціонування в підрозділах Головного управління так званих «зелених кімнат», призначених для проведення слідчих та інших дій з неповнолітніми. Обладнання для  цих кімнат надано КМЄС в рамках міжнародної технічної допомоги. На даний час такі кімнати функціонують у Харківському районному управлінні поліції  № 3 та відділі поліції №2 ХРУП №1.

Тренер з питань належного врядування та управління людськими ресурсами Уве Уруп-Мадсен презентував підготовку впровадження платформи «Діалог в стратегії безпеки громад».  На його думку, діяльність такої платформи дозолить більш оперативно  аналізувати та якісно і своєчасно реагувати на потреби  громад.

Голова представництва  Яана Напа зазначила, що досвід співпраці представництва КМЄС та Головного управління має важливе значення у зв’язку з тим, що на сьогоднішній день сфера діяльності Харківського офісу  поширюється також на Луганську, Полтавську та Сумську області.

Станіслав Перлін зазначив, що Головне управління Національної поліції в Харківській області завжди готове ділитися своїм досвідом.

Також учасники зустрічі обговорили питання впровадження у 6 підрозділах Головного управління системи «Custody Records», яка надає  можливість здійснення повного контролю за дотриманням прав затриманих.

Наприкінці зустрічі Станіслав Перлін запропонував впровадити пілотний проект щодо профілактики та запобігання корупції у підрозділах ГУНП, що дозволить  мінімізувати корупційні ризики у службовій діяльності поліцейських Харківщини.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області