У Харкові попрощалися з колишнім радником Міністра внутрішніх справ України Олександром Сиротою

Інші події

Серце Олександра Валерійовича зупинилося 2 серпня на 57 році життя.

Олександр Сирота народився у Харкові, закінчив Харківський інженерно-педагогічний інститут. Працював у різних галузях, займався партійною роботою.

У 2005 році Олександр Сирота вирішив пов’язати свою долю з органами внутрішніх справ. У березні його було призначено на посаду помічника Міністра  внутрішніх  справ  України в якості представника Міністра в Харківській області.

Олександра Валерійовича добре знають в колективі харківської поліції. Ще до реформування відомства він більше десятка років співпрацював з обласним Управлінням міліції. Брав активну участь в усіх заходах міліцейських підрозділів, допомагав відбирати кадри до лав міліції, працюючи першим заступником голови Центральної атестаційної комісії УМВС України в Харківській області. Враховуючи багатий життєвий досвід Олександра Валерійовича, його принципову громадянську позицію та відповідальне відношення до проблем людей, начальник міліції доручив йому керувати особистою виїзною громадською приймальнею. Олександр Сирота відвідав кожний куточок Харківщини, поспілкувався з усіма, кому були необхідні захист та допомога у вирішення складних правових питань.

У 2015 році Олександр Валерійович активно включився у роботу по реформуванню міліції, неодноразово відвідував зону проведення АТО, був справжнім патріотом і відданим соратником харківської поліції. Постійно підтримував   ділові   стосунки   з   народними   депутатами   України, обласною  держадміністрацією,  органами  місцевого  самоврядування,  керівниками інших  відомств,  засобами  масової  інформації.

Він також плідно співпрацював з громадськими організаціями, був редактором газети «Вартові правопорядку», яка розповідала про нелегкі будні поліції.

За сумлінне   ставлення   до   виконання    службових    обов’язків О.Сирота був неодноразово заохочений відомчими нагородами МВС України та ГУМВС в Харківській області, Харківської облдержадміністрації та Харківської обласної ради.

Нажаль, тяжка хвороба забрала життя цієї доброї та поважної людини. Завжди усміхнений, в доброму гуморі, щирий та доброзичливий, готовий в будь-яку мить прийти на допомогу. Таким ми запам’ятаємо Олександра Валерійовича назавжди…

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким, поділяємо з ними біль та гіркоту непоправної втрати. Світла пам'ять про Олександра Валерійовича - прекрасну й порядну людину - надовго збережеться в серцях усіх тих, хто його знав.

Відділ комунікації поліції Харківської області