У Київському районі Харкова запрацював фронт-офіс

Інші події

Відремонтоване приміщення у Харківському районному управлінні поліції №1, розташованому по вулиці Алчевських, 49 більш пристосоване для надання якісних поліцейських послуг та ефективній взаємодії з населенням.

Фронт-офіс знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі. У відкритому доступі - облаштована рецепція, місця для очікування, чергова частина, кімната для прийому громадян. Все це зроблено для того, щоб громадянам було комфортно взаємодіяти з поліцією. Зареєструвати звернення до поліції, отримати інформацію про кримінальне провадження, залишити відгук про роботу працівників управління – ці та інші послуги можна отримати швидко та в зручних умовах.

- Оновлений фронт-офіс наближений до європейських стандартів та  дозволяє ефективно комунікувати з громадянами, оперативно реагувати на їх заяви та повідомлення, - переконаний заступник начальника управління поліції з превентивної діяльності ХРУП №1 Олег Чайка.

У майбутньому заплановано облаштування управління камерами відеоспостереження в рамках проекту «Custody Records» для забезпечення як дотримання прав громадян, так і недопущення з їхнього боку компрометуючих дій відносно поліцейських.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області