Слідчі Харкова закінчили досудове розслідування за фактом отримання посадовцями неправомірної вигоди

Інші події

Наразі матеріали кримінального провадження скеровані до Червонозаводського районного суду міста Харкова для подальшого розгляду по суті.

Слідчим Основ’янського відділу поліції під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 5 проводилося досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Оперативне  супроводження  здійснювалось  працівниками  управління стратегічних розслідувань в Харківській області.

До поліції надійшла інформація про те, що директор та юрист одного з державних підприємств вимагають у чоловіка гроші за прийняття позитивного рішення щодо надання йому приміщення в оренду.

 

29 квітня зловмисники отримали від заявника неправомірну вигоду в розмірі 29 300 гривень. Того ж дня працівники поліції затримали 40 та 42-річних чоловіків в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування, 31 липня процесуальним керівником Харківської місцевої прокуратури № 5 вручено підозрюваним обвинувальні акти за ч. 3 ст. 368 КК України. Матеріали кримінального провадження скеровані до Червонозаводського районного суду міста Харкова.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області