Поліцейські оперативно викрили чоловіка, який напав на малолітню дитину в Індустріальному районі Харкова

Інші події

Зловмисник підійшов до дівчинки та почав її душити. Зараз з нею все гаразд, вона разом з матір’ю знаходяться у відділі поліції та надають показання.

Повідомлення про напад на 10-річну дитину біля одного з будинків по вулиці Сергія Грицевця надійшло до відділу поліції №1 Харківського районного управління поліції №2 24 червня приблизно о 12:00 від матері. Жінка зазначила, що донька гуляла разом зі своїми подружками, коли до них підійшов незнайомий чоловік та раптом почав душити дитину. Дівчинці вдалося вирватися, проте кривдник все ж наніс їй незначні тілесні ушкодження в області шиї.

На пошуки зловмисника був орієнтований особовий склад територіального підрозділу поліції та екіпажі патрульної поліції.

Під час відпрацювання території патрульні поліцейські разом з дільничним офіцером поліції за наданими прикметами виявили правопорушника неподалік місця події. Ним виявився 37-річний місцевий мешканець. При спілкуванні з поліцейськими чоловік поводив себе неадекватно та пояснив, що нібито переплутав дівчинку зі своєю сестрою.

Зловмисник доставлений до відділу поліції для з’ясування всіх обставин. Дівчинка з мамою також знаходяться у підрозділі та надають показання  дізнавачу.

Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв і повідомлень, вирішується питання щодо кваліфікації події за Кримінальним кодексом України.  

Відділ комунікації поліції Харківської області