В Нацполіції почався відбір кандидатів на посади в новоствореному підрозділі взаємодії з громадами
Конкурс, що розпочинається, має на меті відбір кандидатів з числа поліцейських на посади в Управлінні взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Нацполіції.
Відбір кандидатів розпочинається сьогодні, 3 червня, і триватиме до 16 червня включно.
Претенденти мають заповнити онлайн-анкету за посиланням. Там же можна ознайомитися і з основними функціями Управління взаємодії з громадами ДПД та переліком вакантних посад.
ХТО ЦЕ ТАКИЙ?
Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.
Оскільки поліцейський офіцер стане повноправним представником своєї громади (яка візьме на себе частину фінансової підтримки його роботи), то й звітуватиме він не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.
ЧИМ ВІН ЗАЙМАТИМЕТЬСЯ?
Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
ХТО МОЖЕ НИМ СТАТИ?
Ми шукаємо вмотивованих та доброчесних поліцейських з не менш ніж півторарічним стажем роботи, вищою освітою та водійським посвідченням. Самостійних і відповідальних, відкритих і комунікабельних. Тих, хто здатен до критичного мислення і вміє залагоджувати конфлікти.
ЯК МИ ОБИРАТИМЕМО?
Серед усіх, хто заповнить анкету, проведуть два етапи відбору. На першому – тестуванні – оцінюватимуть загальні навички кандидатів (рівень логічного та аналітичного мислення), знання законодавства. Також кандидати пройдуть тест на інтегративність. На другому – спеціальна комісія з представників НПУ та представників громад проведе з кандидатами особисті інтерв’ю.
ЩО ДАЛІ?
Ті, кого обере комісія, протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс (зі збереженням поточної посади і зарплати), який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності:
1) тактичну підготовку з елементами моделювання ситуацій;
2) методи контраварійного кермування;
3) розвиток навичок проактивної діяльності;
4) сучасні інструменти та методи взаємодії поліції та громади.
ЩО ВІН ОТРИМАЄ?
Можливість призначення на офіцерську посаду; службові автомобіль та приміщення; повне екіпірування; планшет (отримувати завдання і вести звітність офіцери будуть в електронному вигляді); заробітну плату від 14 000 гривень; соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством.
Проект “Поліцейський офіцер громади” направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду.
Метою роботи Поліцейських офіцерів громади буде, в першу чергу, попередження правопорушень в інтересах громади. Офіцери поліції будуть більш самостійними у своїй діяльності та виконувати основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом об’єднаної територіальної громади.
Наразі проєкт проводиться в Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Анкета для участі в конкурсі доступна за посиланням ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ протягом:
ГУНП в Луганській області – з 3 березня по 24 квітня
ГУНП в Донецькій області – з 4 березня по 24 квітня
ГУНП в Запорізькій області – з 6 березня по 24 квітня
Також до участі в проєкті долучаються 40 ОТГ в Київській, Житомирській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Рівненській, Закарпатській, Львівській, Хмельницькій та Тернопільській областях. Перелік ОТГ дивіться в питанні «Які ОТГ беруть участь в проєкті?».
Анкета в усіх областях доступна по 24 квітня.
Проект “Поліцейський офіцер громади” є пілотним та включає ОТГ, готові до співпраці. В майбутньому проект буде поширено на інші ОТГ регіону.
• діючий поліцейський
• загальний практичний стаж служби в ОВС, поліції не менше 1,5 року (не включається навчання у закладах освіти та установах первинної професійної підготовки)
• вища освіта (молодший бакалавр або молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст або магістр)
• знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України (Особлива частина) та Кримінального процесуального кодексу України в межах компетенції
• рівень фізичної підготовки відповідно до затверджених нормативів
• досвід роботи з ПК (офісні програми, інтернет) на рівні впевненого користувача
• посвідчення водія категорії «В», наявність водійського стажу.